Kamilla Schmidt

Tłumacz przysięgły języka niemieckiegoO mnie Tłumaczenia pisemne Tłumaczenia ustne Doradztwo językowe Kontakt
alt

O mnie
Jestem tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego, wpisanym na Listę Tłumaczy Przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/64/09. Firma zarejestrowana na moje nazwisko istnieje od roku 2003 i świadczy usługi dla klientów w Polsce i za granicą.

Ukończyłam lingwistykę stosowaną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z dyplomem tłumacza oraz lektora języków obcych.

Pracę licencjacką pisałam o komunikacji wewnętrznej w radiu, pracę magisterską - o web usability, czyli o tym, jak sprawić, by strony internetowe były przejrzyste, zrozumiałe i docierały do właściwego odbiorcy.

Pracowałam jako dziennikarka radiowa, przewodniczka grup wycieczkowych, lektorka języków obcych, trener wystąpień publicznych, tworzenia tekstów użytkowych i efektywnej komunikacji, nagrywam audiobooki, reklamy i ogłoszenia, prowadzę imprezy i tłumaczę.

W pracy z klientami cenię sobie zaufanie, rzetelność, dbałość o szczegóły i sprawność działania. Gwarantuję profesjonalizm i krótkie terminy realizacji.

alt alt

Tłumaczenia pisemne
Tłumaczę teksty różnego rodzaju, od dokumentów oficjalnych, urzędowych i sądowych, przez teksty reklamowe, artykuły prasowe i naukowe, beletrystykę aż do prywatnej korespondencji.       >> więcej

Tłumaczenia ustne
Tłumaczenia ustne konsekutywne towarzyszą różnym okazjom - od prezentacji biznesowych i negocjacji poprzez szkolenia aż do rodzinnych spotkań w kameralnym gronie.       >> więcej

Doradztwo językowe i optymalizacja tekstów w języku polskim
Teksty reklamowe, zaproszenia czy oferty osiągają zamierzony cel tylko wtedy, kiedy są właściwie sformułowane. Skuteczny tekst jest...       >> więcej

alt alt

Linki
jestem tutaj

alt

Siedziba firmy znajduje się w Komornikach k. Poznania. Proszę o wcześniejsze umówienie spotkania pod numerem telefonu 504 864 333.
Aby otrzymać bezpłatną, niezobowiązującą wycenę tłumaczenia, proszę wypełnić formularz.

alt
alt alt
Copyright © Kamilla Schmidt 2013 O mnie | Tłumaczenia pisemne | Tłumaczenia ustne | Doradztwo językowe | Kontakt alt
alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt